logo-new

FALLING IN LOVE

Rewia w Berlinie i zwiedzanie miasta

Zapraszamy na wyjątkowe przedstawienie...
do Berlina, połączone ze zwiedzaniem miasta:
Alexander Platz, Brama Brandenburska,
Zamek Bellevue, Checkpoint Charlie i wiele więcej...

FALLING IN LOVE

19-21.01.2024

Przedstawienie Falling in Love to zachwycające widowisko z gatunku romantycznej miłości. Fascynująca opowieść o nadziei i o tym, że prawdziwe piękno jest tam, gdzie najmniej się go spodziewamy. Kuratorem i projektantem wizualnym Nowego Grand Show jest Jean Paul GAULTIER. Widowisko powstało na podstawie pomysłu Berndta Schmidta i Olivera Hoppmanna, zainspirowanych wierszem „Ogród miłości” angielskiego poety Williama Blake'a (1757-1827). Już sam budżet przeznaczony na to przedsięwzięcie - 11 mln euro - robi wrażenie, a milion (!) kryształów Swarovskiego i perfekcyjne wykonanie wszystkich zaangażowanych artystów, tancerzy i solistów pozostanie w pamięci widzów przez długie miesiące!

BERLIN

19-21.01.2024 PROGRAM POBYTU

DZIEŃ 1

Zbiórka w Krakowie we wczesnych godzinach porannych, ok. 05:00 – 06:00 (o dokładnej porze wyjazdu uczestnicy zostaną powiadomieni w oddzielnym e-mail) i wyjazd do Szczecina – stolicy Pomorza Zachodniego. Kolacja i nocleg w hotelu w Szczecinie. Dla chętnych – wieczorny spacer po Bulwarze Piastowskim (Nadodrzańskim) i wzdłuż Alei Żeglarzy.

DZIEŃ 2

Śniadanie w hotelu. Przejazd do stolicy Niemiec - Berlina. Objazd miasta podczas którego zobaczymy m.in.: Alexander Platz z charakterystyczną wieżą telewizyjną, Bramę Brandenburską, gmach Reichstagu, pomnik Holocaustu, futurystyczny i słynny Plac Poczdamski, siedzibę prezydenta Niemiec – zamek Bellevue, najdłuższy zachowany odcinek muru berlińskiego, Checkpoint Charlie. W godzinach popołudniowych - uczestnictwo w spektakularnym show - rewii pt. „Falling in Love” w legendarnym Friedrichstadt-Palast na Kreuzbergu. Rewia jest idealną propozycją również dla osób nieznających języka niemieckiego; nie obowiązują stroje wieczorowe. Po spektaklu – powrót do Szczecina na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie w hotelu. Wyjazd w drogę powrotną – przez Międzyrzec. Zwiedzanie Międzyrzeckiego Rejonu Umocnień (dodatkowo płatne) – systemu umocnień fortyfikacyjnych, zbudowanego przez Niemców w czasach po I i podczas II wojny światowej. Celem powstania bunkrów była obrona III Rzeszy. Warto zobaczyć tę największą fortyfikację w Europie, niezwykły labirynt bunkrów i umocnień! Powrót do Krakowa w godzinach wieczornych. Zakończenie wycieczki.

ZGŁOSZENIA:

Mariola Olesiak, tel. 606 747 336

e-mail: biuro@teatralne-delfini.pl

OPINIE O SPEKTAKLU

„W obecnych, dotkniętych kryzysem czasach, słowo FALLING w tytule serialu budzi emocje wielu ludzi. Czasami wydaje się, że grunt, który wydawał się bezpieczny, chwieje się, poczucie zbliżającej się katastrofy lub upadku, psychicznego, nierzadko także finansowego, ale „W Palast szara codzienność pozostaje za drzwiami, goście powinni napełnić się optymizmem i zabrać go ze sobą do domu” – mówi dyrektor artystyczny i producent dr Berndt Schmidt. „W Palast wierzymy – mimo wszystko – w piękno tego świata i dobro w ludziach. Niektórzy mogą pomyśleć, że to naiwne, ale każdy, kto rezygnuje z odwiecznych marzeń ludzkości o lepszym świecie, rezygnuje z siebie i swojej przyszłości. Marzenia to wizje. Tak więc goście naszego nowego Grand Show nie wpadają do przerażającej otchłani bez dna - ale do rozkwitającego morza miłości”.

Rewie od lat przyciągają rzesze widzów. Są to imponujące pokazy taneczne z doskonałą choreografią, niesamowitym oświetleniem i olśniewającymi kostiumami. W spektaklu bierze udział ponad 100 doskonałych solistów, tancerzy, instrumentalistów i artystów, którzy oczarują nasze zmysły. New York Times poleca Teatr Palast w kategorii „must-see”, Lonley Planet zachwyca się „fantastycznymi efektami specjalnymi” oraz „zapierającą dech w piersiach produkcją”. Friedrichstadt Palast każdego roku odwiedza około 700000 gości i posiada 1895 miejsc dla publiczności.

ZGŁOSZENIA:

Mariola Olesiak, tel. 606 747 336

e-mail: biuro@teatralne-delfini.pl

CENA: 1.350,00 zł/os.

Cena zawiera:
– przejazd komfortowym autobusem;
– 2 noclegi w centrum Szczecina w pokojach typu: standard;
– posiłki: 2 śniadania i 2 kolacje; napoje do kolacji – dodatkowo płatne;
– opiekę pilota – przewodnika;
– bilety na show w Berlinie (miejsca w kategorii cenowej PK3);
– ubezpieczenie KL i NNW w TU EUROPA (standard);
– obligatoryjną składkę na TFP i TFG;

Cena nie zawiera:
– biletu wstępu na teren Międzyrzeckiego Rejonu Umocnień – ok 34 zł/os. dorosła i ok 30zł/dzieci. 

Powyższe ceny zostały podane na dzień 01.11.2023r.; mogą ulec nieznacznej zmianie.

ZGŁOSZENIA:

Mariola Olesiak, tel. 606 747 336

e-mail: biuro@teatralne-delfini.pl

ORGANIZATOR:

Sydonia Agencja Usługowa Joanna Malujda, Szczecin
tel. 609 861 636, e-mail: jmalujda@wp.pl

Scroll to Top