Murray F. Schisgal

SPRÓBUJMY JESZCZE RAZ

20 MAJA 2024  | Teatr Bagatela  105 min

Brawurowa komedia w doborowej obsadzie!

Scenografia

Wojciech Stefaniak

Reżyseria

Marcin Sławiński

Kostiumy

Joanna Snopek

Produkcja

Joanna Cywińska

Obsada

Lucyna Malec

Marek Siudym

oraz

Jan Kobuszewski

obecny głosem jako Dr Oliovski

O przedstawieniu

„Spróbujmy jeszcze raz” to pełen znakomitego humoru spektakl w dwóch aktach, z których każdy jest oddzielną historią, opowiadającą o perypetiach par w średnim wieku. Obfituje on w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi, poruszając jednocześnie ważne i trudne damsko-męskie tematy. Tekst Murraya F. Schisgalla to światowy hit komediowy, napisany przez autora niezapominanego filmu Tootsie (z Dustinem Hoffmanem w roli głównej).

W części pierwszej On – niespełniony aktor, którego kariera sprowadza się obecnie do reklamowania karmy dla kotów i Ona – rozczarowana i zmęczona życiem policjantka spotykają się w dość nieprzyjemnej sytuacji. Co wyniknie z tego spotkania? O tym musicie przekonać się państwo sami!

W drugiej części On – znudzony mąż skupiający się na ignorowaniu marudzenia żony i Ona – niespełniona i niedopieszczona gospodyni domowa, która stara się jeszcze raz pobudzić stygnące uczucia i namiętności nowoczesnymi metodami terapii pewnego kontrowersyjnego seksuologa…

Opinie widzów

Bardzo miło spędzony czas , lubiani aktorzy. Sztuka z życia wzięta!
macmaz
Ciekawa wizja relacji damsko-męskich i na dodatek przedstawiona w dowcipny sposób. Doskonała gra aktorska i ten niezapomniany głos mistrza Jana. Polecam
Mario
Świetna sztuka a w zasadzie to dwie sztuki jednoaktowe o relacjach damsko-meskich. Genialne kreacje aktorskie Lucyny Malec. Serdecznie polecam slodko- gorzka komedia. Duzo smiechu I refleksji.
KaLago
Lekka, łatwa i przyjemna zabawa. Wieczór spędzony bardzo miło, z dużą dawką śmiechu. Aktorzy cudni!
Anna

Zadzwoń lub napisz maila

phone-1

+48 606 747 336

mail-1

biuro@teatralne-delfini.pl

whatsapp-1

WhatsApp

Zapisz się do newslettera

Scroll to Top